English   |     |  ورود به سايت
جمعه, تير 29, 1403

ارتباط با ما

شرکت مهندسی سبا آسانبر نماینده انحصاری kone در ایران- آسانسور - پله برقی - رمپ - پیاده روی متحرک

بلوار اندرزگو ،خیابان وطن پور شمالی، پلاک 5

کد پستی: 36814-19378 

تلفن: 22234214

تلفن : 75986
فکس: 26769918 

 پست الکترونیک:  info@sabalift.com
   
20

کولرهای آسانسور CAC

 همواره تحمل هوای نامطبوع در اماکن عمومی در فصل گرما دشوار است و این مشکل با ازدحام جمعیت نیز تشدید میشود. در برخی از ساختمانها، نزدیکی چاه آسانسور به تاسیسات گرمایشی ، تابش مستقیم نور خورشید ، ..... باعث پدید آمدن  شرایط دشوارتری میشود که سیستم فن کابین آسانسور قادر به تهویه مناسب و مطلوب آن نخواهد بود. از طرفی کولرهای گازی ساختمانی به دلیل حساسیت به لرزش و حرکت ، دفع آب جذب شده ، محدودیت های  ابعادی و دکوراسیون داخل کابین ، برای استفاده در آسانسور مناسب نیستند.

شرکت مهندسی سبا سرویس آسانبر در راستای ارائه خدمات هر چه بهتر به مشتریان خود پس از بررسی و تست کولرهای مخصوص آسانسور  برای اولین بار در ایران در طرحی با نام CAC (cabin air conditioning) اقدام به فروش این مدل کولرها نموده است.

لذا مشتریان این شرکت می توانند از طریق تماس با کارشناسان فروش جهت ثبت نام اقدام نمایند. بدیهی است با توجه به محدودیت موجودی انبار اولویت با شهرهای گرمسیر و مشتریانی که دارای شرایط خاص هستند خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره  42378 – 021 شرکت مهندسی سبا سرویس آسانبر واحد فروش و بازاریابی تماس حاصل فرمایید. 

تعداد امتیازات: (120) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (11955)
کد خبر: 52

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر کد امنیتی :
کد امنیتی را وارد نمایید:

موقعیت شما: اخبار
Most of the replica watches uk steel belt watches can not be replica watches adjusted as long as the belt watch, but rolex replica also need to use a special tool to rolex replica uk remove the length of the strap adjustment.