English   |     |  ورود به سايت
جمعه, تير 29, 1403

ارتباط با ما

شرکت مهندسی سبا آسانبر نماینده انحصاری kone در ایران- آسانسور - پله برقی - رمپ - پیاده روی متحرک

بلوار اندرزگو ،خیابان وطن پور شمالی، پلاک 5

کد پستی: 36814-19378 

تلفن: 22234214

تلفن : 75986
فکس: 26769918 

 پست الکترونیک:  info@sabalift.com
   
19

Kone تامین کننده ی آسانسورهای بلندترین برج جهان- برج پادشاهی عربستان

شرکت مهندسی سبا آسانبر نماینده انحصاری kone در ایران- آسانسور - پله برقی - رمپ - پیاده روی متحرک
 

به گزارش شرکت اقتصادی جده به تاریخ 15 خرداد 1393، مالک و مجری بلندترین برج دنیا، برج پادشاهی و شهر پادشاهی در شهرجده ، به ریاست شاهزاده الولید بن طلال السعود، شرکت  KONE را به عنوان عرضه‌کننده‌ی سریع‌ترین و بلندترین آسانسورها برای برج پادشاهی انتخاب کرد.

انتظار می‌رود ارتفاع برج پادشاهی، که ساخت آن توسط گروه بن لادن عربستان شروع شده است، پس از اتمام تا سال 2018 به بیش از 1 کیلومتر برسد. برج پادشاهی بلندترین نقطه‌ی دید جهان شامل دفاتر اداری ، هتل‌های چهار فصل ، هتل آپارتمان و آپارتمان‌های مسکونی می‌باشد.

 شرکت  KONE راه حل های ویژه ای برای جابجایی افراد در این پروژه عظیم ارائه داده است که از بارزترین آنها تعبیه سریعترین آسانسور دوطبقه‌ جهان با سرعت  10 متر بر ثانیه و طول مسیر حرکت 660 متر می‏‏باشد.

این ساختمان در مجموع دارای 65 آسانسور  و پله برقی می باشد. که شامل آسانسور  KONE Double Deck MiniSpace(TM)  با فناوری انقلابی سیم بکسلهای KONE UltraRope(TM)  می‌باشد. این سیم بکسل جدیدترین تکنولوژی آسانسور برای شکستن محدودیت‌های ارتفاع در این صنعت و تحقق رویای حرکت پیوسته  1 کیلومتر (دو برابر ارتفاع فعلی) است. فن آوری KONE UltraRope معایب طناب فولادی معمولی را از بین برده  و راه جهان را در طراحی ساختمان های بلند باز کرده است.

در برج پادشاهی 21 دستگاه آسانسور بدون موتورخانه KONE MonoSpace®  ، 29 دستگاه آسانسور با موتورخانه KONE MiniSpace، هفت دستگاه آسانسور دو طبقه با موتورخانه KONE DoubleDeck MiniSpace وهشت دستگاه پله برقی  KONE TravelMaster نصب خواهد شد.

برای تکمیل ظاهر منحصر به فرد ساختمان، KONE فضای داخلی کابین های آسانسور را کاملا" سفارشی ساخته  و در های طبقات را مطابق طراحی مشتری عرضه میکند، همچنین با بهره گیری از آخرین تکنولوژی هوشمند جابجایی افراد، سیستم‌های کنترل مقصد KONE  را به همراه  نمایشگر اطلاعات  و ثبت اطلاعات ورود و خروج و کنترل ورودیها؛ ترکیب و  ارائه خواهد کرد.از دیگر راه حل‌های ویژه سیستم کنترل و  نظارت از راه دور KONE E-LINK (TM) ، سیستم عملیات تخلیه سرنشینان برای مواقع اضطراری می‌باشد.

این سفارش شامل قراداد ده ساله‌ی تعمیر و نگهداری تجهیزات نیز می‌باشد.

آقای مونی حمود مدیرعامل شرکت اقتصادی جده در سخنانی گفت: ما شدیداً تحت تاثیر راه حل‌های نوآورانه‌ی KONE برای ساختمان‌های بلند قرار گرفته‌ایم. این سنگ بنای دیگری برای توسعه‌ی این مهم است و ما در انتظار ساختن این ساختمان که نقطه عطفی در تمام استانداردهاست هستیم.

آقای Noud Veeger، معاون اجرایی رئیس KONE در آسیا و اقیانوسیه و شرق میانه را در این مورد گفت: همکاری نزدیک بین همه شرکای پروژه با تیم محلی KONE Areeco، تکنولوژی پیشرفته و برنامه‌ریزی تخصصی جابجایی افراد، ترکیب برنده ما در گرفتن این سفارش بود

برج پادشاهی  اولین و اصلی‌ترین بخش ساخت و ساز و توسعه‌ی شهر پادشاهی واقع در امتداد دریای سرخ در سمت شمال جده است.

منطقه ساخت و ساز 530.000 متر مربع وسعت دارد، طراحی معماری برج پادشاهی به آدریان اسمیت و گوردون گیل داده شده است و ساخت و ساز ساختمان به گروه بن لادن عربستان سفارش شده است ، دارالهندسه  سرپرست ساخت و ساز این پروژه و EC هریس / گرز JV مدیریت پروژه را برعهده دارند.

منبع:

KONE wins order for Saudi Arabia's Kingdom Tower, the world's tallest building

تعداد امتیازات: (185) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (14190)
کد خبر: 47

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر کد امنیتی :
کد امنیتی را وارد نمایید:

موقعیت شما: اخبار
Most of the replica watches uk steel belt watches can not be replica watches adjusted as long as the belt watch, but rolex replica also need to use a special tool to rolex replica uk remove the length of the strap adjustment.