English   |     |  ورود به سايت
جمعه, تير 29, 1403

ارتباط با ما

شرکت مهندسی سبا آسانبر نماینده انحصاری kone در ایران- آسانسور - پله برقی - رمپ - پیاده روی متحرک

 بلوار اندرزگو ،خیابان وطن پور شمالی،  پلاک 5

کد پستی: 36814-19378 
تلفن: 22234214

تلفن : 75986
فکس: 26769918  پست الکترونیک:  info@sabalift.com
  شرکت مهندسی سبا آسانبر نماینده انحصاری kone در ایران، آسانسور، پله برقی، رمپ، پیاده روی متحرک 

تاریخچه سبا آسانبر

شرکت مهندسی سبا آسانبر نماینده انحصاری kone در ایران- آسانسور - پله برقی - رمپ - پیاده روی متحرک

 

در بین سالهاي 1370 تا 1379 تقاضای روزافزون مسکن موجب رشد ساختمان سازی و بدنبال آن افزایش تقاضای آسانسور و پله‏برقی در کشور گردید. با گذر از این برهه که بیشترین شاخص آن افزایش کمیت و عرضه حداکثری بود، تعدادی از تکنوکراتهای این صنعت تصمیم گرفتند که همگام با تکنولوژی های نوین جهانی، محصولاتی را در رده جهانی و سزاوار ایرانیان عرضه کنند. در این راستا با محوریت شرکت‏های ستاره فرازنما، بهرو آسانبر، آزمون آسانسور و آسانسور و پله برقی ایران (سبا) شرکت مهندسی سباآسانبر بنیان نهاده شد. هدف اصلی بنیانگذاران این شرکت عرضه برترین تکنولوژی آسانسور و پله برقی دنیا، ارتقای کیفی این صنعت، افزایش ایمنی و آسایش مصرف کنندگان، ایجاد خدمات برتر در امر پشتیبانی، طراحی، مشاوره، تهیه، نصب و خدمات پس از فروش بهنگام و موثر بوده است.

با توجه به اهداف مذکور شركت مهندسی سبا آسانبر طی توافقنامه­ای مورخ 18 فوریه 2002 بعنوان نماینده انحصاری كلیه محصولات و كارخانجات شركت معظم آسانسور و پله‏برقی‏ KONE در ایران معرفی گردید كه قرارداد مذكور در اتاق بازرگانی كشور فنلاند تأیید و در وزارت بازرگانی جمهوری اسلامی ایران تحت شماره 22194/42 مورخ 23/05/1386 به ثبت رسیده است.

شرکت مهندسی سبا آسانبر با عنایت به پشتیبانی شركت KONE در كلیه زمینه­ها اعم از آموزش مستمر كارشناسان ایرانی در خارج و داخل كشور، حضور مستمر سوپروایزرهای خارجی در زمینه نصب، راه اندازی و سرویس و به پشتوانه تجربه مدیرانش، موفقیت‏ها‏‏ی فراوانی در سطح خاورمیانه و ایران بدست آورده است كه از آن جمله می‏‏توان به موارد زیر اشاره نمود:

• بیشترین میزان رشد در میان كل نمایندگان KONE در سراسر جهان در سال 2005

• بیشترین تعداد فروش آسانسور و پله برقی KONE در خاورمیانه در سال 2005

• بیشترین تعداد فروش سالانه آسانسور كاملاً وارداتی در ایران

 شرکت مهندسی سبا آسانبر نماینده انحصاری kone در ایران، آسانسور، پله برقی، رمپ، پیاده روی متحرک

 

 

موقعیت شما: معرفی > معرفی سبا آسانبر > تاریخچه
Most of the replica watches uk steel belt watches can not be replica watches adjusted as long as the belt watch, but rolex replica also need to use a special tool to rolex replica uk remove the length of the strap adjustment.