سبا آسانبر - نماینده انحصاری KONE ایران , آسانسور , پله برقی , رمپ


20

مهندس شهرام بهروز: سطح کلاس های آموزشی بسیار بالا

شرکت مهندسی سبا آسانبر نماینده انحصاری kone در ایران- آسانسور - پله برقی - رمپ - پیاده روی متحرک

سامانه خبری سندیکای آسانسور: رییس کمیته تدوین استاندارد از سطح بالای دوره تخصصی آموزشی مدیران فنی شرکت های طراحی و مونتاژ که در روز هشتم اسفند 1392 برگزار شد خبر داد وگفت که از برگزاری آن کاملا راضی هستم.

به گزارش خبرنگار سندیکای آسانسور، مهندس بهروزبه برگزاری کلاس های آموزشی با نظارت واهرم اجرایی سندیکا و اداره کل استاندارداشاره کرد و گفت:  این دوره های آموزشی برای نخستین باردرچنین حجم و کیفیتی برگزار می‏شود وازآن خیلی راضی بودم . البته باید بعد از آزمون هم نمرات دوستان شرکت کننده بررسی و مشخص شود که چقدر در روند افزایش اطلاعات آنها تاثیر داشته است.

وی ادامه داد: شرکت کنندگان باعلاقه زیادی حضور داشتند . سطح کلاس ها بالا و بسیار امیدوارکننده بود و خوشحال می شوم که بتوانم همیشه دربرگزاری این کلاس ها کمک کنم.

مدرس دوره آموزشی تخصصی مدیران فنی شرکت های عضو سندیکا افزود : شرایط بسیارامیدوار کننده است واین کلاس های آموزشی بسیار مفیدهستند و می توان کلاس های دیگری نیزبرگزار کرد، به عنوان نمونه می توان درزمینه نصب و طناب فولادی، طراحی و سرویس های پس از فروش کلاس های تخصصی و جداگانه تشکیل داد.

مهندس بهروزهمچنین درخصوص فعالیت هیات مدیره سندیکا خاطرنشان کرد: تغییرات صورت گرفته نشان می دهد که نیروهای تازه نفسی وارد این عرصه شده اند وامیدوارم که درسایر زمینه ها نیزاتفاقات مثبتی رخ دهد.

جهت مشاهده خبر دوره تخصصی آموزشی مدیران فنی شرکت های طراحی و مونتاژ به این آدرس مراجعه نمایید

تعداد امتیازات: (119) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (11055)
کد خبر: 40