سبا آسانبر - نماینده انحصاری KONE ایران , آسانسور , پله برقی , رمپ


07

تعمیر آسانسور ، سرویس آسانسور و پله برقی KONE و سایر برندهای معتبر

تعمیر آسانسور ، سرویس آسانسور و پله برقی KONE  و سایر برندهای معتبر

شرکت مهندسی سبا سرویس آسانبر یکی از بزرگترین شرکتهای فعال در خصوص سرویس ، تعمیر و نگهداری آسانسور و پله برقی در ایران می باشد.

این شرکت با بهره گیری از پرسنل مجرب و آموزش دیده در اروپا و آسیا در حال ارائه خدمات سرویس و نگهداری آسانسور و پله برقی در تهران و شهرستانها می باشد به نحویکه در هر لحظه بهره برداران می توانند مستقيماً خدمات خود را از عوامل و گروههاي متخصص در كمترين زمان ممکن، دريافت نمايند.

این شرکت در حال حاضر خدمات پس از فروش و گارانتی کلیه آسانسورها و پله برقی هایKONE  فنلاند و برخی از برندهای مطرح آسانسور و پله برقی را  به صورت انحصاری در ایران عهده دار میباشد.

نظر به توانایی های شرکت مهندسی سبا سرویس آسانبر در امر  سرویس آسانسور ، تعمیر آسانسور و پله برقی و سرویس و نگهداری انواع آسانسور و پله برقی ، این شرکت آمادگی آن را دارد تا  با اعزام کارشناسان واحد اجرایی خود جهت بررسی وضعیت کارکرد سریهای ایمنی و سایر موارد فنی آسانسور و پله برقی در محل اقدام نموده و نهایتا  خدمات سرویس و نگهداری آنها را در قالب قرارداد ارائه نماید.  

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش و بازاریابی شرکت مهندسی سبا سرویس آسانبر (تلفن پنج رقمی 42378 ) تماس حاصل فرمایید. 

تعداد امتیازات: (185) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (13787)
کد خبر: 26