سبا آسانبر - نماینده انحصاری KONE ایران , آسانسور , پله برقی , رمپ


05

تکنولوژی جدید Direct Drive در پله برقی های KONE

تکنولوژی جدید Direct Drive  در پله برقی های KONE

شرکت KONE به عنوان یکی از پیشگامان و نوآورترین شرکت آسانسوری در جهان , تکنولوژی Direct Drive را به صنعت آسانسور و پله برقی جهان معرفی نموده است.

تکنولوژی جدید , کاهش مصرف انرژی , عمر طولانی و کارکرد مطمئن تر و ایمن تری را برای پله برقی ها به ارمغان آورده است. این تکنولوژی در مقایسه با تکنولوژی های متداول , مانند استفاده از چرخدنده های حلزونی و Worm , صرفه جویی 20% در مصرف انرژی را سبب گردیده و نرمی حرکت  و ایمنی از  دیگر خصوصیات بارز این تکنولوژی می باشند.

با توجه به اینکه موقعیت قرارگیری موتور با استفاده از این تکنولوژی در خارج از باند پله ها می باشد , بدون نیاز به بازکردن پله ها و به راحتی می توان کلیه عملیات سرویس و نگهداری را در زمان کوتاهی انجام داد.

مزیت دیگر این سیستم حذف زنجیر می باشد که باعث کاهش قابل توجه در میزان صدای پله برقی گردیده است .حذف زنجیر , نیاز به روغنکاری و یا تعویض زنجیر و تنظیم آنرا از بین برده و از سوی دیگر پله برقی های KONE را به نسبت سایر پله برقی ها ایمن تر نموده است. این تکنولوژی در بیش از 130 رفرنس اجرا شده در ایستگاههای مترو و پایانه های سراسر جهان در حال استفاده می باشد.

از مزایای این سیستم می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1.     اتصال مستقیم موتور به محور

2.     کاهش مصرف برق

3.     راندمان در حدود 96% برای مجموعه پله برقی

4.     صدای کمتر

5.     سرویس و نگهداری سریعتر و کمتر

 

این سیستم برای هند ریل نیز قابل سفارش می باشد که تصاویر مربوطه در ادامه  و ضمیمه ارایه گردیده است.

تعداد امتیازات: (229) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (11009)
کد خبر: 23